• pl
 • en

 • Polityka prywatności

  1.  Przedsiębiorstwo GT Projekt - właściciel oraz operator strony www.gtprojekt.pl – nie przetwarza, nie udostępnia ani nie wykorzystuje w celach marketingowych danych przekazywanych przez Użytkowników strony.
  2. W czasie korzystania z witryny www.gtprojekt.pl Użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych danych osobowych poprzez wypełnienie formularza lub w inny sposób.
  3. Wypełnienie i wysłanie formularza oznacza zgodę użytkownika na przetwarzanie jego danych osobowych zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych.
  4. W przypadku danych przekazywanych przez Użytkownika w trakcie wypełniania formularzy kontaktowych, dane te mogą zostać wykorzystane tylko i wyłącznie do przesłania informacji na temat zapytania.
  5. Zgromadzone przez nas dane nigdy i pod żadnym pozorem nie będą udostępniane podmiotom oraz osobom trzecim chyba, że obowiązek ujawnienia tych danych spoczywał będzie na nas z mocy obowiązującego prawa.
  6. Polityka prywatności stron zewnętrznych, do których odnośniki znajdują się na witrynie przedsiębiorstwa GT Projekt jest regulowana osobnymi postanowieniami.
  7. Niniejsza witryna internetowa korzysta z Google Analytics, usługi analizy oglądalności stron internetowych, w celu przeanalizowania sposobu, w jaki użytkownicy korzystają z portalu. Dane pozyskane w przypadku analizy logów serwera (adres IP, domena) wykorzystywane są jedynie w celach prowadzenia statystyk oglądalności witryny oraz do administracji serwerem. Korzystając z niniejszej witryny internetowej użytkownik wyraża zgodę na przetwarzanie przez Google dotyczących go danych w sposób i w celach określonych powyżej. Google nie będzie łączyła adresu IP użytkownika z żadnymi innymi danymi będącymi w jej posiadaniu.
  Cofnij się do poprzedniej strony ...